DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

Alsar Evden Eve Eşya Depolama olarak sadece ev eşyası depolama değil kurumsal eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Kurumsal firmaların yeni alan arayışları için hijyenik ve uzun ömürlü depolarla çözüm oluşturmaktayız.

Kıymetli eşyaların, kasaların, arşivlerin, kullanılmayan ofis mobilyalarının, dönemsel iş araç gereçlerinin saklanmasında profesyonel çözümler sunmaktayız. Özellikle ofis değişikliği yapamayacağı için arşiv sıkıntısı çeken bürolar için iş hacmini genişletecek bir depolama hizmeti sunmaktayız.

Eşya depolama firmaları içerisinde özellikle depolarımızın boyutları ile her alanda çok rahat hizmet sunacak hizmet kapasitesine sahibiz. Nakliye araç filomuz, güvenlik sistemleri ve görevlilerimiz, eşya deposu havalandırma sistemlerimiz ile 4*4’lük kaliteli hizmet sunmaktayız. 

Eşya depolama sigortası ile İstanbul’da en güvenilir hizmetin açık adresi olarak müşterilerimizin eşyalarını her türlü aksiliğe karşılık koruma altına alıyoruz. Eşya depolama firması olarak amacımız İstanbul genelinde eşyasını güvenle saklamak isteyen herkesi aynı samimiyette yardımcı olmaktır. Kaliteli, profesyonel ve A kalite hizmet için ilk günkü hedeflerimizin üzerine her gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyoruz.

Eşya depolama hizmeti baştan sona planlı programlı bir süreci kapsar. Eskiyen ancak atılmak istenmeyen, yeni alınan ancak saklama yeri olmayan ve saklanması gereken eşyaların muhafazası oldukça kıymetli bir hizmettir.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.