EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Alsar Evden Eve Nakliyat olarak evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerini tam profesyonel olarak veriyoruz. Ev taşıma ile birlikte eşya depolama hizmetimiz de mevcut.

Temizlik kurallarına uygun bir nakliye hizmeti ve ekonomik Nakliyat fiyatları ile Alsar Nakliyat içinizi ferahlatacak çözümler sunuyor. Türkiye'nin en iyi İstanbul evden eve nakliyat firması olarak size ekonomik fiyatlarda yüksek kaliteli hizmet sunacağımızı garanti ediyoruz. İşimizi hem çok seviyoruz hem de saygı duyuyoruz.

Her gün işimize yeni başlıyor gibi heyecanla gidiyor bütün gücümüz, birikimimiz ve tazelenmiş enerjimizle hizmetinize başlıyoruz. Eşya taşımaya başladığımız yıllardaki ev eşyaları günümüzde antika değeri görmeye başladı. Hem çağımızın getirdiği ev ürünleri hem de geçmişte kullanılan eşyaların taşınması ve kurulması için büyük tecrübe ve teknik birikme sahibiz.

Bizim için eşyalarınızın hasarsız taşınması yeterli değil. Bununla beraber temizlik kuralların uygun olarak taşınması ve tam kurulum yapılarak teslim edilmesi önemlidir. Hasar vermeden taşıma en asli görevlerimizden biri. Fakat özellikle salgın döneminde de anladık ki taşımada hijyen de son derece önemlidir.

Covit -19 salgın sürecinde çalışanlarımızın tamamı her kodları ile takip edilmekte ve günlük birebir takipleri de yapılmaktadır. Çalışırken eldiven, tek seferlik tulum ve bol maskelerimizle son derece dikkatli olarak hizmet veriyoruz.

Dikkat!! Sektörün en iyisi olmanın kendi ile birlikte getirdiği bazı durumların başında da TAKLİT edilmek geliyor. Firmamız bizimle alakası olmayan kişiler tarafından taklit ediliyor. 


Ev Taşıma Firması

Ev taşıma ve nakliyat firmaları arasındaki liderliğimiz devam ediyor. Eşyalarınızı taşıttıktan sonra herhangi bir işçilik ve ustalığa ihtiyacınız yok. Biz evinizi aldığımız gibi kuruyoruz. Marangoz, elektrik ve tesisatçılarımız ile tam anlamı ile profesyonel bir kurulum yapıyoruz.


Kurulum için gelen ekiplerimizin ve personellerimizin tamamı sertifika sahibi ve işinin ehlidir. Mobilyalarınızın sökümü ve tekrar kurulumu için sertifikalı marangozlarımız mevcut. Beyaz eşya ve avizelerin kurulumu için de elektrikçi ve tesisatçımız mevcut. Evinizde teknik olarak kurulması ve sökülmesi gereken bütün ihtiyacınızı karşılayabilecek personellerimiz var.


Ön keşif esnasında eşyalarınızın ve teknik ihtiyacınızın listesi çıkarılır. Gerekli durumlarda ekiplerimize teknik ekipler dahil edebiliyoruz.  İndirimli fiyatlarımızdan faydalanabilmek için bizi her zaman iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.