PİANO TAŞIMA

PİANO TAŞIMA

PİANO TAŞIMA

PİYANO TAŞIMACILIĞI

Piyano Taşıma işlemi özel eğitimli ekip ve özel ekipmanla mümkündür.

Olası tahribatta maddi kaybınız yüksek olabilir o nedenden ötürü Piyano Taşıma özenle, doğru ekip ve ekipmanlarla mümkündür.

Olası darbelere dayanıklı ekipmanlar sayesinde

  • Tel Kopması
  • Çizilmeler
  • Rezonans Tahtasında Tahribat
  • Çatlaklar

Gibi hasarlardan kurtulmuş olursunuz.

Gözünüz gibi baktığınız Piyanonuz için taşıma ve nakliyat işlemi bizler için sizin piyanonuza verdiğiniz değer kadar önemlidir.

Piyano Taşıma işlemi bizim için en önemli taşıma işlemidir.

Piyano Taşıma işlemini özel ekipman ve eğitimli ekip ile sorunsuz şekilde nakliyesini gerçekleştireceğimize emin olabilirsiniz.

Piyano klavyeli ve telli bir müzik aletidir. Melodi ve armoninin çalınmasını sağlamasından dolayı en zengin müzik aletlerinden kabul edilir. Tarihçesi bir hayli eskiye dayanmasıyla birlikte İtalya ve Almanya gibi ülkelerde geliştirilmeye devam edilmiştir. Bugünlerde olduğu gibi dünyaca ünlü orkestralarda profesyonel şekilde müzik icra edildiği gibi evimizde de amatör müzisyenlik veya hobi olarak tercih edilen ve birçok kişinin ilgisini çeken  çalgılardan olan piyano Türkiye’de de bir hayli kullanılmaktadır.

Piyano oldukça pahalı bir müzik aletidir. Hatta en pahalı müzik aleti bile diyebiliriz. Ahşap kasa üzerine kurulu olan piyano hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebepten piyano taşıma sırasında oldukça dikkatli olunup titiz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekir.

Piyano taşıma işlemini profesyonel şekilde gerçekleştiren tecrübeli ekip arkadaşlarımızla uzun yıllardır sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Piyanolar çeşitlerine göre 130 ile 450 kg aralığında değişen oldukça ağır müzik aleti olduklarından  piyano taşımacılığı  doğru ekipman ile yapılmalıdır. Piyanonuzun zarar görmemesi açısından bulunduğu yerden taşınacağı yere kadar lift, vinç, kızak, askı, makaslı trans palet gibi ekipmanlar alanın ölçümü de baz alınarak tercih edilip doğru şekilde kullanılır. Bu sayede piyanonuzda tel kopması, çizilme, düşüp kırılması veya çatlama gibi kazaları da ortadan kaldırmış oluyoruz. Piyanonuzun sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız piyano taşımacılığında gözünüz kapalı bize güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Piyano taşıma firmaları arasında  İstanbul ve çevresinde uzun yıllardır verdiğimiz hizmete ve tecrübemize güvenerek sizlerin yanınızdayız.

Piyano taşıma ücretleri taşınacak yer kullanılan ekip ve ekipman doğrultusunda öncesinden hesaplanarak bilgisi verilmektedir.

Emsa nakliyat piyano taşıma şirketi olarak parmaklarınızın ucundan çıkacak yeni eserleriniz için keyifli ve başarılı nice yıllar diler taşınacak ve size daha iyi gelecek yerlerde tekrar yanınızda olmak isteriz. 

Piyano Taşıması Yaptığımız Piyano Çeşitleri

  • Kuyruklu Piyano
  • Pnömatik Piyano
  • Duvar (Konsol) Piyanosu
  • Elektro Piyano
  • Prepared (Hazırlanmış) Piyano
  • Mekanik Piyano

Uzman Ekibimiz  Piyano Taşıma işlemlerini İstanbul’un her noktasına 7/24 yapmaktadır.

Piyanolarınızı özenle özel malzemeler ile sarıp özel ekip ve ekipmanlar ile taşıyoruz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.