OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

Uzman Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Türkiye’nin kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde en çok tercih edilen firmayız. 1980 yılından beri; Profesyonel ekiplerimiz, geniş araç filomuz ile ofis taşıma sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmak, her geçen gün referans listemize yeni firmaları ekleyerek büyüyen bir ofis ofis taşıma şirketiyiz.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi

İstanbul’un her ilçesinde hizmetlerimizi düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimiz; kurumsal ofis taşımacılığı, hastane taşımacılığı, holding taşımacılığı, kütüphane taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, laboratuvar taşımacılığı gibi birçok kurumsal hizmetler firmamızın çalışma alanları içerisinde yer almaktadır.

Sigortalı Ofis Taşıma

Firmamız tarafından sigorta firmaları ile yapılan anlaşma ile ofis taşıma hizmetlerinizde tüm ürünleriniz sigortalı olarak taşıtılmaktadır. Bu süreçte firmamızın farkı yine ortaya çıkmaktadır. Çünkü tüm sigorta şirketleri nakliyat firmaları ile sigorta hizmetlerini sunarken kısıtlı olarak sunmaktadır. Bunun sebebi; sigorta firması ve nakliyat firmaları arasındaki güvensizliktir. Fakat firmamız kurumsal ofis nakliye hizmetlerinde sigorta firmaları ile bu güveni çok iyi bir şekilde sağlamaktadır.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.